Prokuratura Okręgowa w Krakowie - wersja angielska
Elektroniczna skrzynka
podawcza Elektroniczna skrzynka podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe Prokuratura Okręgowa i Prokuratury Rejonowe

12.12.2019 Komunikat w sprawie III etapu konkursu na staż urzędzniczy

PO V WO 1111.86.2019                                                          Kraków, dnia 12 grudnia 2019 roku

Komunikat w sprawie III etapu konkursu na staż urzędniczy

Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia konkursu na staż urzędniczy informuje,
że do III-ego etapu konkursu zostały zakwalifikowane następujące osoby:

Lista osób zakwalifikowanych do III etapu:

1. Smyk Agnieszka                                       10 pkt
1. Szewczyk Natalia                                      10 pkt
1. Wcisło Daria                                             10 pkt
2. Goraj Patrycja                                             9 pkt
3. Burbeluk Anna                                         8,5 pkt
4. Baran Rafał                                                8 pkt
5. Prusak Aleksandra                                   7,5 pkt
6. Krawczyńska – Kot Grażyna                        6 pkt
7. Gurbiel Dorota                                         5,5 pkt
7. Kurek Katarzyna                                      5,5 pkt
8. Profic Magdalena                                        5 pkt
8. Szlachta Aneta                                           5 pkt
9. Glajksner Maria                                       4,5 pkt
9. Mucha Marzena                                       4,5 pkt
10. Chwastek Agnieszka                                 4 pkt
11. Nędzka Gabriela                                       4 pkt

III etap konkursu na staż urzędniczy odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019 roku
w budynku Prokuratury Okręgowej w Krakowie, ul. Mosiężnicza 2,
pokój nr 301.

1. Agnieszka Smyk                            godz. 9:10
2. Natalia Szewczyk                           godz. 9:20
3. Daria Wcisło                                  godz. 9:30
4. Patrycja Goraj                                godz. 9:40
5. Anna Burbeluk                               godz. 9:50
6. Rafał Baran                                   godz. 10:00
7. Aleksandra Prusak                         godz. 10:10
8. Grażyna Krawczyńska-Kot              godz. 10:20
9. Dorota Gurbiel                               godz. 10:30
10. Katarzyna Kurek                           godz. 10:40
11. Magdalena Profic                          godz. 10:50
12. Aneta Szlachta                             godz. 11:00
13. Maria Glajksner                            godz. 11:10
14. Marzena Mucha                            godz. 11:20
15. Agnieszka Chwastek                     godz. 11:30
16. Gabriela Nędzka                           godz. 11:40

Kandydaci winni posiadać ze sobą dowód osobisty.

Przewodnicząca Komisji
Maria Zębala

Aktualności